Individuāla pieeja cenas veidošanā.

Lai saņemtu visprecīzāko un visizdevīgāko cenas piedāvājumu, kā arī uzzinātu pasūtījuma izpildes termiņus un saņemtu papildus informāciju par mūsu pakalpojumiem, Jūs varat vienkārši nosūtīt dokumentus pa e-pastu. Lai to izdarītu, izmantojiet šādas adreses: baltia@latnet.lv, balt@latnet.lv. Mūsu komanda nekavējoties izskatīs Jūsu dokumentus un visīsākajā laikā sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju. Ja Messenger izmantošana Jums ir ērtāka, varat sazināties ar mums, izmantojot arī WhatsApp, Viber vai Telegram pa tālruni: +371 28208028. Mūsu komanda atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegs vispusīgu konsultāciju par visiem ar mūsu pakalpojumiem saistītajiem jautājumiem.

Bez tam Jūs varat personīgi apmeklēt mūsu biroju, kas atrodas Marijas ielā 1, (3 stāvā), Rīgā. Mūsu darbinieki ar prieku sagaidīs Jūs un pārrunās visas Jūsu pasūtījuma detaļas personīgi, nodrošinot pilnīgu konfidencialitāti un ērtu komunikāciju.

Ja Jums ir radušies kādi papildu jautājumi vai nepieciešama sīkāka informācija, nevilcinieties zvanīt mums uz tālruņiem: +371 67211552, +371 28208028. Mūsu draudzīgā un profesionālā komanda ir gatava sniegt Jums vispusīgu atbalstu un palīdzību visos jautājumos, kas saistīti ar Jūsu dokumentu noformēšanu un piegādi. Mēs augstu novērtējam Jūsu uzticību un esam gatavi nodrošināt Jums augstas kvalitātes apkalpošanu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un cerētajam.