Tulkojumi ar biroja apliecinājumu

Tulkojumi ar biroja apliecinājumu

Mūsu birojs nodrošina augstas kvalitātes dokumentu tulkošanas pakalpojumus par dažādām tēmām. Pieredzējušo un profesionālo tulku komanda garantē precizitāti un pareizu informācijas atainojumu jebkādu tekstu tulkojumos. Mēs specializējamies dažādas sarežģītības dokumentu, tostarp līgumu, sertifikātu, dažāda veida izziņu, medicīnisko atzinumu, kā arī tehniskās dokumentācijas tulkošanā.

Tulkojumus apliecinām ar tulka parakstu un tulkošanas biroja zīmogu, ja saskaņā ar prasībām tulkojumus nav nepieciešams apliecināt notariāli.

Mēs oficiāli apliecinām mūsu birojā veikto dokumentu tulkojumus, lai nodrošinātu to juridisko spēku un atzīšanu valsts iestādēs. Mēs garantējam katra apliecinātā tulkojuma pareizumu ar tulka parakstu un uzliekot tulkošanas biroja zīmogu. Gadījumā, ja nepieciešams nodrošināt notariālu apliecinājumu, mēs sniedzam arī šādu pakalpojumu.

Mūsu tulkošanas pakalpojumi ir pieejami plašam klientu lokam, tostarp fiziskām un juridiskām personām. Mēs garantējam visu mums iesniegto dokumentu konfidencialitāti un nodrošinām drošu informācijas glabāšanu.

Ja Jums ir nepieciešams pārtulkot jebkāda veida dokumentus, sazinieties ar mums! Mūsu komanda labprāt Jums palīdzēs tulkošanas un dokumentu apliecināšanas jomā!

Pakalpojumi